Brúsič – prípravár

Mgr. Slavomír Nemergut tel.: +421918462227 moner@moner.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Brúsič – prípravár

Pracovná náplň: Príprava a obrusovanie výpalkov pred skladaním, čistenie hotových zvarencov, príprava expedície a balenie. absolventa mladistvého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Slavomír Nemergut tel.: +421918462227 moner@moner.sk
Okres : okres Stará Ľubovňa

MONER, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31673295

Internetová adresa:
www.moner.sk

Telefón:
+421918462227

Výroba oceľových konštrukcií, časti strojov, výroba odliatkov

Adresa:

Nám. SNP 525 06544 Plaveč Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Plaveč okres Stará Ľubovňa Železničiarska 512 06544