Chyžná – domov dôchodcov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitrianske Rudno
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Renáta Šimková sociálna pracovníčka tel.: +421911774361 simkova@seniornr.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chyžná – domov dôchodcov

Pracovná náplň: Udržiavanie poriadku na izbách klientov. absolventa mladistvého zdravotne postihnutého Ubytovanie a obedy zdarma.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;zdravotne postihnutého;Ubytovanie a obedy zdarma.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : Ubytovanie a obedy zdarma.,
Kontakt : Mgr. Renáta Šimková sociálna pracovníčka tel.: +421911774361 simkova@seniornr.sk
Okres : okres Prievidza

SENIOR Nitrianske Rudno, n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
37923510

Telefón:
0465426427

Poskytovateľ všeobecno-prospešných služieb v sociálnej a zdravotníckej oblasti.

Adresa:

Hurbanovo námestie 29 97201 Bojnice Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitrianske Rudno okres Prievidza Nitrianske Rudno II/66 97226