Strojník, pumpa na betón

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Drahovce
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mária Micháleková zaslať životopis a žiadosť tel.: +421905173677 cpbeton@outlook.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strojník, pumpa na betón

Pracovná náplň: Ovládanie čerpadla – ramena pumpy na betón, miesto výkonu práce podľa zákaziek ubytovanie zabezpečenie kvalifikačnej karty vodiča

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 1200 do 2000 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina C Cudzie jazyky: taliansky – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ubytovanie zabezpečenie kvalifikačnej karty vodiča,
Kontakt : Mária Micháleková zaslať životopis a žiadosť tel.: +421905173677 cpbeton@outlook.sk
Okres : okres Piešťany

CP BETON, s.r.o.

IČO:
47328541

Adresa:

Dolné Voderady 1001/1, Drahovce, 92241
Adresa zamestnávateľa : Drahovce okres Piešťany Dolné Voderady 1 92241