Predavač/ka mäsa, mäsových výrobkov a udenín

tel. kontakt: PhDr. Alexander Koreň +421948661989

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka mäsa, mäsových výrobkov a udenín

Pracovná náplň: Práca s pokladňou, predaj čerstvného mäsa a mäsových výrobkov a balených potravín, pondelok – voľno, ut. – pia. 7:00 – 17:30, so. 7:00 – 12:00 hod., tel. kontakt: PhDr. Alexander Koreň 0948/661989
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Potravinárstvo;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 1 rok

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel. kontakt: PhDr. Alexander Koreň +421948661989
Okres : okres Piešťany

Poľnohospodárske družstvo Vrbové, družstvo

IČO:
31433855

Adresa:

Družstevná 642/6, Vrbové, 92203
Adresa zamestnávateľa : Vrbové okres Piešťany Beňovského 32 92203