Sociálny/a pracovník/čka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Horné Obdokovce
  • Uverejnené 4 týždne pred

PhDr. Miriama Michalková riaditeľka tel.: +42105500224 riaditelvkastieli@zssvkastieli.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sociálny/a pracovník/čka

Pracovná náplň: Sociálna práca zameraná na pomoc občanovi v nepriaznivej sociálnej situácii a na voľbu postupov riešenia sociálnej pomoci občanovi pri uplatňovaní práv a právom chránených záujmov a poskytovanie základného sociálneho poradenstva v zariadení sociálnych služieb. absolventa dodatková dovolenka, kolektívna zmluva nad rámec Zákonníka práce

Práca vhodná pre absolventa;dodatková dovolenka, kolektívna zmluva nad rámec Zákonníka práce
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 600 do 750 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca

Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín alebo sanitársky kurz, zdravotný preukaz, bezúhonnosť.

Pracovné výhody : dodatková dovolenka, kolektívna zmluva nad rámec Zákonníka práce,
Kontakt : PhDr. Miriama Michalková riaditeľka tel.: +42105500224 riaditelvkastieli@zssvkastieli.sk
Okres : okres Topoľčany
Dátum nástupu : 2. 1. 2018

V KAŠTIELI, Zariadenie sociálnych služieb Horné Obdokovce

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
00357995

Internetová adresa:
dssho@wircom.sk

Telefón:
+421385318128

koedukované zariadenie s poskytovaním sociálnych služieb dospelým mužom aj ženám s kombinovaným postihnutím

Adresa:

Horné Obdokovce 1 95608 Horné Obdokovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Horné Obdokovce okres Topoľčany Horné Obdokovce 1 95608