Iný pomocný administratívny pracovník inde neuvedený

Tibor Csúr- starosta tel.: 00421903552324 ocu@velkyblh.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Iný pomocný administratívny pracovník inde neuvedený

Pracovná náplň: Príprava dohôd medzi obcou a úradom práce, ich evidencia, kopírovanie, zverejňovanie a skenovanie tlačív, vypĺňanie tlačív a žiadostí, evidencia dochádzky evidovaných uchádzačov o zamestnanie, evidencia nákupov pracovného náradia a materiálov, iné pomocné administratívne práce podľa pokynov starostu obce.
Pracovný pomer:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 480 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Tibor Csúr- starosta tel.: 00421903552324 ocu@velkyblh.sk
Okres : okres Rimavská Sobota
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

Obec Veľký Blh

IČO:
00319198

Adresa:

Družstevná 354, Veľký Blh, 98022
Adresa zamestnávateľa : Veľký Blh okres Rimavská Sobota Družstevná 98022