Manipulant

Mgr. Jana Zigová tel.: 0914737013 jzigova@raven.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulant

Pracovná náplň: Manipulácia s hutným materiálom, príprava na ďalšie spracovanie. Miesto vytvorené s príspevkom ESF: vhodné pre uchádzača do 29 rokov, vedeného v evidencii viac ako 6 mesiacov. absolventa príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku

Práca vhodná pre absolventa;príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku,
Kontakt : Mgr. Jana Zigová tel.: 0914737013 jzigova@raven.sk
Okres : okres Považská Bystrica

INDUSTRY LOGISTICS & MANAGEMENT, s.r.o.

IČO:
45339180

Adresa:

Šoltésovej 420/2, Považská Bystrica, 01701
Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Robotnícka ul. 01701