pracovník vo výrobe so zaškolením na obsluhu technologického zariadenia

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Kežmarok
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Soňa Brijová - riaditeľ prevádzky tel.: +421905497381 s.brijova@agrotradegroup.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : pracovník vo výrobe so zaškolením na obsluhu technologického zariadenia

Pracovná náplň: min. nižšie stredné odborné vzdelanie, aj vyššieho vzdelania, manipulačné práce, čistenie zeleniny, príprava produktov pre ďalšie spracovanie, spracovanie suroviny, pomocné práce vo výrobe, ihneď vzdelávanie, stravné lístky, parkovanie v areáli miesta výkonu práce
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
praktické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: rozhodovanie samostatnosť technická gramotnosť digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti) fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: dodržiavanie hygienických návykov

Pracovné výhody : vzdelávanie, stravné lístky, parkovanie v areáli miesta výkonu práce,
Kontakt : Ing. Soňa Brijová – riaditeľ prevádzky tel.: +421905497381 s.brijova@agrotradegroup.sk
Okres : okres Kežmarok

AT TATRY, spol. s r.o.

IČO:
31734006

Adresa:

Petzvalova 37, Spišská Belá, 05901
Adresa zamestnávateľa : Spišská Belá okres Kežmarok Osloboditeľov 1 05901