Pracovník čerpacej stanice

Mgr. Branislav Kaniansky obchodný manažér tel.: +421905532721

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník čerpacej stanice

Pracovná náplň: – skúsenosti na podobnej pozícii výhodou – obsluha zákazníkov – predaj a príjem doplnkového tovaru – práce s registračnou pokladňou – práca s finančnou hotovosťou – hmotná zodpovednosť – aktívny predaj

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– znalosť práce s PC a registračnou pokladňou
– skúsenosti s predajom,
– čistý register trestov

Pracovné výhody : – príjemný pracovný kolektív – odmeny – zamestnanecké benefity,
Kontakt : Mgr. Branislav Kaniansky obchodný manažér tel.: +421905532721
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: EUROPERSONAL & FABRIKA s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44972911
Internetová adresa: www.e-personal.eu
Telefón: +421918829909

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s viac ako 1000 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Adresa:

Ružinovská 42
82103 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vajnory okres Bratislava Rybničná 10725 83106