Predavačka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košice-Krásna
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mikuláš Rjabinčák majiteľ tel.: +421907103313 kvetka@netkosice.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka

Pracovná náplň: predaj tovaru konečnému zákazníkovi a veci spojene z chodom predajne potravín. stravné lístky za každý pracovný deň v mesiaci.prémie,príplatky bonusy na sviatky a pod.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 20:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť sebaistota
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť manuálna zručnosť Počítače: Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : stravné lístky za každý pracovný deň v mesiaci.prémie,príplatky bonusy na sviatky a pod.,
Kontakt : Mikuláš Rjabinčák majiteľ tel.: +421907103313 kvetka@netkosice.sk
Okres : okres Košice

Mikuláš Rjabinčák

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
40185648

Internetová adresa:
kvetka@netkosice.sk

Telefón:
+421907103313

Charakteristika:
predaj potravín

Adresa:

Sputniková 6 04012 Košice-Nad jazerom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Krásna okres Košice Opátska 13/A 04018