Nákupca/predajca

Ing. Dušan Naď konateľ tel.: +421905620715 ekonom@adet.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nákupca/predajca

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca informačná gramotnosť analyzovanie a riešenie problémov fyzická zdatnosť Počítače: Microsoft Outlook – elementárna Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Internet – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Dušan Naď konateľ tel.: +421905620715 ekonom@adet.sk
Okres : okres Považská Bystrica

ADET, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31615104

Internetová adresa:
www.adet.sk

Telefón:
+421905620715

Spoločnosť ADET s.r.o. sa zaoberá predajom osobných ochranných pracovných prostriedkov.

Adresa:

Orlové 149 01701 Považská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Orlové 149 01701