Manažér obchodnej skupiny, klientský špecialista

Ing. Alexandra Košková Oblastný riaditeľ tel.: +421908411441 alexandra.koskova@or.allianzsp.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér obchodnej skupiny, klientský špecialista

Pracovná náplň: • Nábor a výber spolupracovníkov • Adaptácia, vedenie, motivácia • Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu • Riadenie predaja a poskytovanie služieb klientom • Kreatívne vyhľadávanie možností akvizície • Účasť na obchodných rokovaniach • Vedenie porád svojho tímu • Administratívne činnosti absolventa • Mesačný provízny systém odmien • Motivujúce mesačné a koncoročné bonusy • Školenia a interaktívne tréningy • Flexibilný pracovný čas • Celoročné súťaže a insentívne zájazdy do zahraničia • Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti

Práca vhodná pre absolventa;• Mesačný provízny systém odmien; • Motivujúce mesačné a koncoročné bonusy; • Školenia a interaktívne tréningy; • Flexibilný pracovný čas; • Celoročné súťaže a insentívne zájazdy do zahraničia; • Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: • Orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľa
• Schopnosť viesť a motivovať tím
• Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
• Profesionálne vystupovanie a pozitívny postoj

Pracovné výhody : • Mesačný provízny systém odmien • Motivujúce mesačné a koncoročné bonusy • Školenia a interaktívne tréningy • Flexibilný pracovný čas • Celoročné súťaže a insentívne zájazdy do zahraničia • Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti,
Kontakt : Ing. Alexandra Košková Oblastný riaditeľ tel.: +421908411441 alexandra.koskova@or.allianzsp.sk
Okres : okres Košice

Ing. Alexandra Košková

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
50873351

Telefón:
+421908411441

Charakteristika:
Poradenská služby v oblasti finančníctva

Adresa:

Trieda SNP 9 04011 Košice-Západ Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Staré Mesto okres Košice Štúrova 7 04001