Čašník, čašníčka – Vegas Game Club

Mgr. Monika Dobrovičová Prevadzkár tel.: +421917188148 monikalipakova@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník, čašníčka – Vegas Game Club

Pracovná náplň: Náplň tohto voľného pracovného miesta spočíva hlavne v obsluhovaní zákazníkov a zodpovednosti k práci. absolventa – vlastné šatne, kde každý zamestnanec má svoju skrinku a vlastné priestory – rodinný prístup – vyhovenie požiadavkám vo vysokej miere – firemné oblečenie

Práca vhodná pre absolventa;- vlastné šatne, kde každý zamestnanec má svoju skrinku a vlastné priestory ; – rodinný prístup ; – vyhovenie požiadavkám vo vysokej miere; – firemné oblečenie
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 23:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: – uchádzač nemusí byť vyučený v odbore
– podmienkou je, aby uchádzač mal chuť pracovať a mal seriózny prístup k práci, ale aj k samotnému zamestnaniu, aby nemenil prácu za prácou
– uprednostním žiadateľa o prácu, ktorý už mal nejakú skúsenosť s prácou čašník, čašníčka

Pracovné výhody : – vlastné šatne, kde každý zamestnanec má svoju skrinku a vlastné priestory – rodinný prístup – vyhovenie požiadavkám vo vysokej miere – firemné oblečenie,
Kontakt : Mgr. Monika Dobrovičová Prevadzkár tel.: +421917188148 monikalipakova@gmail.com
Okres : okres Vranov nad Topľou

Marián Lipák – Maťo

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
43085733

Internetová adresa:
marianlipakgmail.com

Telefón:
+421907882861

V tomto odbore som vyučený aj ja a preto viem, že je problém nájsť stabilní kolektív na takúto profesiu. Podnikám už viac ako 10 rokov, a preto už viem ako pristupovať k práci .

Adresa:

Švábska 42 08005 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Vranov nad Topľou okres Vranov nad Topľou Nám. Slobody 2 09301