Predajca na čerpacej stanici SHELL

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 3 týždne pred

Zuzana Kminiaková Vedúca ČS tel.: +421903657772 shell8271@csshell.net

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca na čerpacej stanici SHELL

Pracovná náplň: Vonkajší a vnútorný predajca zodpovedá za plnenie plánov predaja palív, ponúkaných služieb a tovaru. Aktívna ponuka, predaj produktov a služieb zákazníkom. – Obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb. – Práca s pokladňou. – Preberanie tovaru. – Dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie. – Práca na zmeny. – Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke. absolventa – Práca pre celosvetovú spoločnosť. – Mesačné odmeny k základnej mzde. – Motivačné súťaže pre zamestnancov. – Zaučenie na pracovnú pozíciu.

Práca vhodná pre absolventa;- Práca pre celosvetovú spoločnosť.; – Mesačné odmeny k základnej mzde.; – Motivačné súťaže pre zamestnancov.; – Zaučenie na pracovnú pozíciu.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 19:00 Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Ďalšie požiadavky: – Príjemné vystupovanie
– Zodpovednosť
– Prax v oblasti služieb a obchodu výhodou

Pracovné výhody : – Práca pre celosvetovú spoločnosť. – Mesačné odmeny k základnej mzde. – Motivačné súťaže pre zamestnancov. – Zaučenie na pracovnú pozíciu.,
Kontakt : Zuzana Kminiaková Vedúca ČS tel.: +421903657772 shell8271@csshell.net
Okres : okres Zvolen

CARDIF s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46625429

Telefón:
+421902186226

Charakteristika:
Prevádzkovanie čerpacích staníc

Adresa:

Horná Strieborná 296/16 97401 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Stráž 8016/19 19 96001