Automechanik

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dunajská Streda
  • Uverejnené 3 týždne pred

Zsolt Horváth konateľ tel.: +421903708238 eko@hotrans.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Automechanik

Pracovná náplň: Oprava nákladných vozidiel. absolventa mladistvého – profesionálne vybavené dielne, – stravné lístky, pracovný odev, – možnosť nadčasov.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;- profesionálne vybavené dielne,; – stravné lístky, pracovný odev,; – možnosť nadčasov.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť manuálna zručnosť

Pracovné výhody : – profesionálne vybavené dielne, – stravné lístky, pracovný odev, – možnosť nadčasov.,
Kontakt : Zsolt Horváth konateľ tel.: +421903708238 eko@hotrans.sk
Okres : okres Dunajská Streda

HOTRANS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46403868

Internetová adresa:
www.truckservice.bizref.sk

Telefón:
+421315503435

Servis nákladných vozidiel, návesov a prívesov, nákladná doprava

Adresa:

Mliečany 80 92901 Dunajská Streda Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Mliečany 80 92901