Opatrovateľka/opatrovateľ

Mgr. Marta Mikulková riaditeľka tel.: +421940864225 fax: 0249309314 domseniorovrudi@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka/opatrovateľ

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;Prácu je možné vykonávať aj na dohodu.; Preplácanie nadčasov.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : od 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : Prácu je možné vykonávať aj na dohodu. Preplácanie nadčasov.,
Kontakt : Mgr. Marta Mikulková riaditeľka tel.: +421940864225 fax: 0249309314 domseniorovrudi@gmail.com
Okres : okres Bratislava

Dom Seniorov Rudi n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
45740682

Internetová adresa:

Telefón:
+421940864225

Zabezpečujeme celodennú pobytovú starostlivosť osobám, ktoré sú odkázané na pomoc inej fyzickej osoby a pre osoby, ktoré dovŕšili dôchodkový vek. Prevádzka zariadenia je celoročná.

Adresa:

Odbojárov 3 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Odbojárov 3 83104