Údržbár- školník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 týždne pred

Elena Áčová vedúca personálneho odd. tel.: +421333236611 elena.acova@sss.trnava.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár- školník

Pracovná náplň: údržbárske práce, školník -otváranie a zatváranie budovy služobný 3-izbový byt

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 4 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 4 roky
komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : služobný 3-izbový byt,
Kontakt : Elena Áčová vedúca personálneho odd. tel.: +421333236611 elena.acova@sss.trnava.sk
Okres : okres Trnava
Dátum nástupu : 15. 1. 2018

Stredisko sociálnej starostlivosti

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
17639760

Telefón:
+421

Charakteristika:
sociálna starostlivosť

Adresa:

Clementisova 51 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Clementisova 51 91701