Asistent/ka predaja na prevádzke MOHITO City Arena Trnava

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 týždne pred

Zuzana Ivaničová Manažérka prevádzky tel.: +421918757562 sk_mh_6212183@shops.lppsa.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent/ka predaja na prevádzke MOHITO City Arena Trnava

Pracovná náplň: – obsluha zákazníkov – práca na pokladni – dokladanie tovaru – zodpovednosť za čistotu prevádzky absolventa – zamestnanecké zľavy pri kúpe tovaru – nadštandardné preplatenie stravných lístkov – osobné ohodnotenie v prípade splnenia predajných cieľov – zaškolenie – práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- zamestnanecké zľavy pri kúpe tovaru; – nadštandardné preplatenie stravných lístkov; – osobné ohodnotenie v prípade splnenia predajných cieľov; – zaškolenie; – práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 21:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
iniciatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : – zamestnanecké zľavy pri kúpe tovaru – nadštandardné preplatenie stravných lístkov – osobné ohodnotenie v prípade splnenia predajných cieľov – zaškolenie – práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti,
Kontakt : Zuzana Ivaničová Manažérka prevádzky tel.: +421918757562 sk_mh_6212183@shops.lppsa.com
Okres : okres Trnava

LPP Slovakia, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36787507

LPP Slovakia, s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje sieť obchodov značky Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay, zaoberajúca sa predajom módneho oblečenia pre mladých, ambicióznych a nezávislých ľudí, ktorí sa radi moderne obliekajú.

Adresa:

Janka Kráľa 9 97401 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trnava okres Trnava Kollárova 20 91701