Obchodný/á asistent/ka

p. Tkáčik tel.: +421 905 602 855 tkacik.its@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný/á asistent/ka

Pracovná náplň: Obsluha zákazníkov, práca s PC a pokladňou. Kontakt telefonicky alebo osobne (vopred sa telefonicky dohodnúť). absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Tkáčik tel.: +421 905 602 855 tkacik.its@gmail.com
Okres : okres Ružomberok
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

International Trading Slovakia s.r.o.

IČO:
44689179

Adresa:

Tatranska cesta 50, Ružomberok, 03401
Adresa zamestnávateľa : Ružomberok okres Ružomberok Bystrická cesta 1 03401