Korepetítor tanečného odboru

Mgr. art. Jana Némethová Riaditeľka tel.: +421905200557 szusadamante@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Korepetítor tanečného odboru

Pracovná náplň: Korepetícia v tanečnom a hudobnom odbore zuš. Platové zaradenie a výska platu podla zákona o odmenovani ped.zamestnancov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 15:00 do 18:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo
Ponúkaná mzda : od 480 do 712 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore uč.umel.a vých.pred.-u. hud.u. a hra na klávesových nástrojoch

Pracovné výhody : Platové zaradenie a výska platu podla zákona o odmenovani ped.zamestnancov.,
Kontakt : Mgr. art. Jana Némethová Riaditeľka tel.: +421905200557 szusadamante@gmail.com
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

Súkromná základná umelecká škola, Železničná ul. č. 14, 82107 Bratislava

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
30848971

Telefón:
+421905200557

Súkromná základná umelecká škola poskytujúca základný stupeň umeleckého vzdelávania v tanečnom, výtvarnom, literárno-dramatickom a hudobnom / klavír a spev/ odbore pre žiakov ZŠ, SŠ, MŠ a dospelých.

Adresa:

Železničná 14 82107 Bratislava-Vrakuňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vrakuňa okres Bratislava Železničná 14 82107