Referent obchodného úseku (asistent manažéra obchodu)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Lučenec
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Eva Gubányiová personálne oddelenie tel.: +421948641517 praca@silicateworld.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Referent obchodného úseku (asistent manažéra obchodu)

Pracovná náplň: telefonická a písomná komunikácia s existujúcimi klientmi podľa pokynov manažéra, sledovanie harmonogramu realizácie zmlúv, administratíva absolventa motivačné odmeny nad dohodnutý plat, kariérny rast

Práca vhodná pre absolventa;motivačné odmeny nad dohodnutý plat, kariérny rast
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Stavebníctvo;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 600 do 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Word – vysoká Ďalšie požiadavky: Podmienkou prijatia je ovládanie písania vo Worde veľmi rýchlo a presne. Základné znalosti o stavebníctve sú vítané.
Miesto a čas konania pracovného pohovoru sa dohodne s každým uchádzačom jednotlivo, preto je potrebné v životopise uvádzať aj telefónne číslo.

Pracovné výhody : motivačné odmeny nad dohodnutý plat, kariérny rast,
Kontakt : Ing. Eva Gubányiová personálne oddelenie tel.: +421948641517 praca@silicateworld.eu
Okres : okres Lučenec
Dátum nástupu : 10. 1. 2018

Silicate World, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35852941

Internetová adresa:
www.silicateworld.eu

Telefón:
+421948641517

Výroba a montáž ľahkých celokeramických domov z prefabrikátov, výlučne z ekologických prírodných surovín, za bezkonkurenčné obstarávacie a prevádzkové náklady.

Adresa:

Maloveská 68 98401 Lučenec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Lučenec okres Lučenec Maloveská 68 98401