Čašník/servírka/ denné menu/ Reštaurácia Kolkáreň

Mário Rinkovský manažér tel.: +421905762838 mariorinkovsky@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/servírka/ denné menu/ Reštaurácia Kolkáreň

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mário Rinkovský manažér tel.: +421905762838 mariorinkovsky@gmail.com
Okres : okres Stará Ľubovňa

Milan Rinkovský

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
33068135

Internetová adresa:

Telefón:
+421905384395

Reštaurácia Kolkáreň sa nachádza v historickej budove provinčný dom na námestí sv. Mikuláša v Starej Ľubovni. Svojim návštevníkom ponúka širokú ponuku chutných jedál slovenskej, mexickej kuchyne, jedál z USA a kvalitnej pizze.

Bowling.V nápojom lístku nájde veľký výber alko a nealko nápojov, miešaných drinkov, kvalitnú talianskú kávu značky Vergano 1882 a kvalitné stolové a dezertné vína zo všetkých kútov sveta.

Adresa:

Lipová 1586/36 06401 Stará Ľubovňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Námestie sv. Mikuláša 12 06401