Pomocná sila do kuchyne

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Čadca
  • Uverejnené 4 týždne pred

Veronika Koperová majiteľka tel.: +421905930343 delnicky@delnicky.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila do kuchyne

Pracovná náplň: Pomocné práce v kuchyni Firemné podujatia, dobrý kolektív, priateľský prístup

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 480 do 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť

Pracovné výhody : Firemné podujatia, dobrý kolektív, priateľský prístup,
Kontakt : Veronika Koperová majiteľka tel.: +421905930343 delnicky@delnicky.sk
Okres : okres Čadca
Dátum nástupu : 2. 1. 2018

Veronika Koperová – DEL-NICKY

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
37207903

Internetová adresa:
delnicky@delnicky.sk

Telefón:
+421905930343

Charakteristika:
Gastronómia

Adresa:

Matičné námestie 1 02201 Čadca Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Čadca okres Čadca Matičné námestie 1 02201