Opatrovateľka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mária Gabašová mzdová účtovníčka tel.: +421377720124 fax: 0377720115 zss-borinka@mail.t-com.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: Opatrovanie a starostlivosť o klientov a prijímateľov sociálnej služby. absolventa Pracovný pomer na pracovnú zmluvu. sociálne a zdravotné zabezpečenie, dovolenka o 1 týždeň naviac, príspevky na stravu a doplnkové dôchodkové sporenie.

Práca vhodná pre absolventa;Pracovný pomer na pracovnú zmluvu. sociálne a zdravotné zabezpečenie, dovolenka o 1 týždeň naviac, príspevky na stravu a doplnkové dôchodkové sporenie.
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie v odbore sanitár;Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovateľská starostlivosť v zariadeniach sociálnej starostlivosti a v zdravotníckych zariadeniach /ŠP/;aspoň 6 mesiacov
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Ďalšie požiadavky: ak je splnená podmienka základného vzdelania tak musí byť absolvovaný opatrovateľský kurz aspoň 220 hod.

Pracovné výhody : Pracovný pomer na pracovnú zmluvu. sociálne a zdravotné zabezpečenie, dovolenka o 1 týždeň naviac, príspevky na stravu a doplnkové dôchodkové sporenie.,
Kontakt : Mária Gabašová mzdová účtovníčka tel.: +421377720124 fax: 0377720115 zss-borinka@mail.t-com.sk
Okres : okres Nitra
Dátum nástupu : 8. 1. 2018

BORINKA, Zariadenie sociálnych služieb Nitra

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
00351750

Internetová adresa:
zss-borinka@mail.t-com.sk

Telefón:
0377720124

Opatrovanie a starostlivosť o klientov a osoby so zdravotným postihnutím

Adresa:

Dolnočermánska 62 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Dolnočermánska 62 94901