ROZVOZ PIZZE

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Holíč
  • Uverejnené 3 týždne pred

Andrej Vajda majiteľ tel.: +421948690777 apetitotamarka@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : ROZVOZ PIZZE

Pracovná náplň: príprava a rozvoz pizze absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 12:00 do 18:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Doprava
Ponúkaná mzda : od 600 do 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Andrej Vajda majiteľ tel.: +421948690777 apetitotamarka@gmail.com
Okres : okres Skalica
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

Andrej Vajda – APETITO

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
46421645

Telefón:
+421948690777

Charakteristika:
prírava jednoduchých jedál-príprava pizze

Adresa:

Hodonínska 1527/8 90851 Holíč Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Holíč okres Skalica Bernolákova 3 90851