Rodinný poistný predajca

PhDr. Martina Orságová riaditeľ retailovej klientely tel.: +421905730699 martina.orsagova@union.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Rodinný poistný predajca

Pracovná náplň: – Starostlivosť o existujúcich a nových klientov, – poskytovanie komplexných informácií o ponuke poistných produktov a finančných služieb poisťovne, – denná práce s interným IT systémom, – aktívna spolupráca v oblasti zdravotného poistenia s UNION zdravotnou poisťovňou. absolventa Fixná mesačná odmena + kvartálne odmeny + motivujúce provízie.

Práca vhodná pre absolventa;Fixná mesačná odmena + kvartálne odmeny + motivujúce provízie.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť cieľavedomosť trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) informačná gramotnosť analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť technická gramotnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Internet – pokročilá

Pracovné výhody : Fixná mesačná odmena + kvartálne odmeny + motivujúce provízie.,
Kontakt : PhDr. Martina Orságová riaditeľ retailovej klientely tel.: +421905730699 martina.orsagova@union.sk
Okres : okres Žiar nad Hronom

Union poisťovňa, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31322051

Internetová adresa:
www.union.sk

Telefón:
+421220815114

Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu – svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Adresa:

Bajkalská 29/A 81360 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žiar nad Hronom okres Žiar nad Hronom Š. Moysesa 61 96501