Operátor/ka vo výrobe

Mgr. Eva Molnárová Vedúci HR oddelenia tel.: +421903557288 eva.molnarova@sas-automotive.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor/ka vo výrobe

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 70
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 800 do 1000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : Zabezpečené ubytovanie. Stabilná práca. Možnosť získať 13. a 14. plat. Pravidelné navyšovanie mzdy.,
Kontakt : Mgr. Eva Molnárová Vedúci HR oddelenia tel.: +421903557288 eva.molnarova@sas-automotive.com
Okres : okres Bratislava

SAS Automotive s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35799218

Internetová adresa:
eva.molnarova@sas-automotive.com

Telefón:
+421903557288

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.

Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: 100 % dcérska spoločnosť nemeckej SAS Autosystemtechnik Verwaltungs GmbH so sídlom v Karlsruhe. Spoločný podnik medzi Continental a Faurecia.

Oblasť činnosti: automobilový priemysel – montáž kokpitov

Adresa:

Opletalova 71 84107 Bratislava-Dev.Nová Ves Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Dev.Nová Ves okres Bratislava Opletalova 71 84107