skladník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : skladník

Pracovná náplň: Skladník -manipulácia s tovarom podľa požiadaviek nadriadeného ,NSOV-ÚSOV ,vhodné aj pre absolventa , jednozmenná prevádzka , hlásiť sa osobne na prevádzke/sídlo firmy /A-Z veľkoobchod ,Pod Jašterom 1 , Hlohovec, v pracovných dňoch od 08:00-15:00 absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 550 do 900 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Hlohovec

A-Z veľkoobchod, s.r.o.

IČO:
36223611

Adresa:

Pod Jašterom, Hlohovec, 92001
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Pod Jašterom 92001