Predavač/ Predavačka

Mgr. Viera Rišiaňova tel.: +421917535297 salem.premium@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ Predavačka

Pracovná náplň: – Predaj syrových výrobkov. – Starostlivosť o prevádzku a tovar na prevádzke. – Pracovné miesto je voľné na prevádzke Lamač Tesco. absolventa K platu vyplácame prémie za obrat.

Práca vhodná pre absolventa;K platu vyplácame prémie za obrat.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 21:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
cieľavedomosť komunikatívnosť sebaistota
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) prezentovanie samostatnosť

Pracovné výhody : K platu vyplácame prémie za obrat.,
Kontakt : Mgr. Viera Rišiaňova tel.: +421917535297 salem.premium@gmail.com
Okres : okres Bratislava

SALEM PREMIUM s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50427849

Internetová adresa:
salem.premium@gmail.com

Telefón:
+421918373761

Firma Salem premium s.r.o. sa zaoberá predajom mliečnych výrobkov, syrových výrokov zo Slovenska a zrejúcich kozích, ovčích a kravských syrov z Holandska.

Adresa:

Borcová 6 03844 Borcová Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Lamač okres Bratislava Lamacska cesta 5959 84103