Údržbár

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Galanta
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Jana Glembová HR Specialist tel.: +421317885203

Ponúkame pracovnú pozíciu : Údržbár

Pracovná náplň: – zabezpečovanie funkčnosti jednotlivých zariadení, – odstraňovanie zistených porúch a vykonávanie pravidelných prehliadok a kontrol zariadení (údržba a oprava elektrických a pneumatických zariadení), – pravidelné prehliadky strojov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
technický talent

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť
osobnostný rozvoj
manuálna zručnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

– oprávnenie na prácu s elektrickými zariadeniami
– vyhláška 718 paragraf 21
– vzťah k technike
– manuálna zručnosť
– zodpovedný prístup k práci
– chuť pracovať a učiť sa nové veci

Pracovné výhody : – možnosť profesného rastu – práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Kontakt : Ing. Jana Glembová HR Specialist tel.: +421317885203
Okres : okres Galanta

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: FM SLOVENSKÁ, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36534293
Telefón: 00420220413215

FM Slovenská je dcérskou spoločnosťou francúzkej spoločnosti FM Logistic. Pôsobenie FM Logistic je po celej Európe – Francúzko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Rusko, Česká republika, Poľsko, mimo Európy je to Čína, konkrétne Šanghaj. FM Slovenská vznikla v roku 1999. Naša spoločnosť sa zaoberá copackingom- obalové úpravy pre klientov a logistikou (skladovaním).

Adresa:

Priemyselná 1
92601 Sereď
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Priemyselná 1 92601