Opatrovateľka

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Hlohovec
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr.Točíková tel.: +421337422091

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: Opatrovateľka v zariadení pre seniorov, NSOV -ÚSVV , platný opatrovateľský kurz 220 hod. podmienkou , hlásiť sa osobne alebo telefonicky Mgr. Točíková 033 /74 220 91 absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 6 mesiacov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr.Točíková tel.: +421337422091
Okres : okres Hlohovec

Harmonia – Zariadenie pre seniorov, Hlohovec

IČO:
00611956

Adresa:

Hollého 7, Hlohovec, 92001
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Hollého 7 92001