Čašník / čašníčka – Hotel Gader

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Blatnica
  • Uverejnené 4 týždne pred

Radka Šupinová tel.: +421918810474 hotelgader@hotelgader.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník / čašníčka – Hotel Gader

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 21:00
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Radka Šupinová tel.: +421918810474 hotelgader@hotelgader.eu
Okres : okres Martin

RaMarti s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50136364

Internetová adresa:
www.hotelgader.sk

Telefón:
+421918810474

Charakteristika:
Gastronomické zariadenie, s možnosťou ubytovania.
Hotel Gader s vlastnou reštauráciou RaMarti.

Adresa:

Francúzskych partizánov 5508/7 03608 Martin Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Blatnica okres Martin Blatnica 421 03815