vychovávateľ

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Dolné Zelenice
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr.Kováčiková tel.: +421337445229

Ponúkame pracovnú pozíciu : vychovávateľ

Pracovná náplň: Vychovávateľská činnosť v školskom klube , ÚSOV-VŠ,( študijný odbor vychovávateľstvo , pedagogika ),Word – elementárne ,vhodné aj pre absolventa, práca na jednu zmenu ,úväzok 85%( 23 hod.,týždenne ), hlásiť sa telefonicky 033/7445229 Mgr. Dana Kováčiková absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Pedagogické vedy; Učiteľstvo;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr.Kováčiková tel.: +421337445229
Okres : okres Hlohovec

Základná škola s materskou školou

IČO:
36090239

Adresa:

Dolné Zelenice 109, Dolné Zelenice, 92052
Adresa zamestnávateľa : Dolné Zelenice okres Hlohovec Dolné Zelenice 109 92052