Kalič

Mgr. Martina Pavlovová personálne oddelenie tel.: +421949575405 pavlovova@ztsmetalurg.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kalič

Pracovná náplň: – obsluha elektrických hlbinných pecí a elektrických vozových pecí absolventa – prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP – možnosť profesnej sebarealizácie a osobnostného rozvoja – dochádzkový bonus, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu – iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP; – možnosť profesnej sebarealizácie a osobnostného rozvoja; – dochádzkový bonus, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu; – iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: – stredoškolské vzdelanie technického zamerania
– samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

V prípade obojstrannej spokojnosti po roku práca na dobu neurčitú.

Pracovné výhody : – prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí do skupiny CZECHOSLOVAK GROUP – možnosť profesnej sebarealizácie a osobnostného rozvoja – dochádzkový bonus, príspevok pri životnom alebo pracovnom jubileu – iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy,
Kontakt : Mgr. Martina Pavlovová personálne oddelenie tel.: +421949575405 pavlovova@ztsmetalurg.sk
Okres : okres Ilava

ZTS METALURG, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
46933913

Telefón:
+421917407411

Výroba hutných polotovarov, kovoobrábanie, mechanické opracovanie hutných polotovarov, zlievanie železných a neželezných kovov, apretovanie.

Adresa:

Továrenská 56 01841 Dubnica nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 56 01841