Špecialista zákazníckeho servisu a predaja

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kriváň
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Denisa Kubaľová, PhD. Marketing Manager tel.: +421903563819 denisa.kubalova@kvety.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Špecialista zákazníckeho servisu a predaja

Pracovná náplň: – riešenie požiadaviek klientov súvisiacich s poskytovanými službami, riešenie telefonických a emailových požiadaviek existujúcich a potenciálnych klientov – vytváranie a evidovanie zákazníckych registrácií a objednávok v interných systémoch – schopnosť ponúknuť zákazníkom individuálne riešenia šité na mieru, schopnosť flexibilne reagovať na vzniknuté situácie – príjem telefonických objednávok, poskytovanie presných a správnych informácií ohľadom produktov a služieb spoločnosti Kvety.sk – aktívna starostlivosť o existujúcu databázu zákazníkov, pravidelné udržiavanie vzťahov a kontaktov so zákazníkmi (tvorba a udržiavanie živej a aktuálnej databázy zákazníkov, zisťovanie potrieb existujúcich a potenciálnych klientov, prezentácia aktuálnych ponúk) – kontaktovanie zákazníkov ohľadom prebiehajúcich akcií a ponúk – aktívny prieskum trhu, sledovanie konkurencie a aktívne prinášanie noviniek v oblasti produktového portfólia, ale aj zlepšovania pridelených procesov – obchodné stretnutia s kľúčovými zákazníkmi sú vítané – riešenie reklamácií, stabilizácia a zníženie reklamačného salda prijatých objednávok na stanovenú úroveň – práca s internými databázami absolventa – práca v stabilnej spoločnosti – práca v mladom dynamickom kolektíve – stravné lístky – možnosť profesionálneho rastu
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- práca v stabilnej spoločnosti; – práca v mladom dynamickom kolektíve; – stravné lístky; – možnosť profesionálneho rastu
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce motivovanie ľudí komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný písomný prejav kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) tvorivosť (kreativita) Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 slovenský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Internet – pokročilá Microsoft Word – vysoká Ďalšie požiadavky: – výborné komunikačné schopnosti
– aktívny prístup k práci a neustále hľadanie nových možností zlepšiť zverenú oblasť a procesy
– analytické myslenie, proaktívny a prozákaznícky prístup je nutnosťou
– zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota vzdelávať sa a učiť sa nové veci
– zmysel pre detail, profesionálny prístup, lojálnosť
– slovenský jazyk a gramatika na vysokej úrovni
– odolnosť voči stresu
– ovládanie strojopisu výhodou

Pracovné výhody : – práca v stabilnej spoločnosti – práca v mladom dynamickom kolektíve – stravné lístky – možnosť profesionálneho rastu,Informácie pre záujemcu:Vaše žiadosti s profesijným životopisom a motivačným listom v slovenskom jazyku posielajte e-mailom na denisa.kubalova@kvety.sk najneskôr do 15.01.2018. Vo Vašej žiadosti uveďte prosím Váš súhlas na spracovanie osobných údajov.
Kontakt : Ing. Denisa Kubaľová, PhD. Marketing Manager tel.: +421903563819 denisa.kubalova@kvety.sk
Okres : okres Detva

Kvety.sk s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36641715

Internetová adresa:
www.kvety.sk

Telefón:
+421903563819

Náš príbeh sa začal písať v roku 1999. Spoločnosť Kvety.sk sa ako prvá začala špecializovať na online predaj a donášku kvetov v darčekovom balení. Cieľom nášho konceptu je kvety nielen doručiť, ale poskytnúť Vám služby, vďaka ktorým môžete potešiť tých, na ktorých Vám záleží. Každá kytica je s láskou zviazaná našimi floristami a zabalená do darčekových krabíc tak, aby podporila jedinečnosť a znásobila emóciu, ktorú darček prináša.

Sme s Vami už 17 rokov a vďaka Vám sme jednotkou na trhu. Portfólio spoločnosti Kvety.sk tvorí aj veľkoobchodná distribúcia rezaných i sušených kvetov, črepníkových kvetov, záhradníckych potrieb, bytových doplnkov a dekorácií. Značka Kvety.sk sa stala spoľahlivým online partnerom nielen pre konečných spotrebiteľov, ktorí si chcú kvety objednať pre seba z pohodlia domova, ale predovšetkým pre špecializovaných business veľkoobchodných zákazníkov.

Tešíme sa, že spolu s Vami môžeme prežívať a aranžovať tie najkrajšie príbehy Vášho života.

Vďaka www.kvety.sk – Potešenie kamkoľvek!

Adresa:

Kriváň 351 96204 Kriváň Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kriváň okres Detva Kriváň 351 96204