Skladník – práca v Nemecku s nástupom hneď

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bardejov
  • Uverejnené 3 týždne pred

Miriam Grittová Asistentka tel.: +421948443426 renewal.adz@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník – práca v Nemecku s nástupom hneď

Pracovná náplň: Príjimame pracovníkov na prácu v sklade v Nemecku. Nemecký jazyk nie je podmienkou, ale výhodou. Podmienkou je účasť na osobnom pohovore v Bardejove (po telefonickom dohovore). Ubytovanie a doprava hradená a zabezpečená nami. V prípade záujmu nám zašlite životopis, alebo nás kontaktujte na tel. číslach 0948 443 426, 0948 464 487 alebo 0949 231 273. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Miriam Grittová Asistentka tel.: +421948443426 renewal.adz@gmail.com
Okres : okres Bardejov

Renewal Agency s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46175679

Internetová adresa:
www.renewalagency.sk

Telefón:
+421544725360

Charakteristika:
Personálna agentúra zameraná na obsadzovanie nižších
a stredných pozícií, špecializuje sa aj na personálny lízing.

Renewal Agency – rýchly a kvalitný servis podložený dlhodobými skúsenosťami a detailnou znalosťou slovenského a českého pracovného trhu.

Adresa:

Pri štepnici 3343/1 08501 Bardejov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bardejov okres Bardejov Pri štepnici 3343/1 08501