Technicko-servisný pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Beluša
  • Uverejnené 4 týždne pred

JUDr. Lucia Antošová Baľová tel.: +421918829236 fax: +421434280070 balova@farenslovakia.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Technicko-servisný pracovník

Pracovná náplň: zabezpečovanie olejového servisu u zákazníka plat 900€ + odmeny

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : od 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie
praktické myslenie analytické myslenie spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť technická gramotnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Internet – elementárna

Pracovné výhody : plat 900€ + odmeny,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:životopisy posielať na adresu balova@farenslovakia.sk
Kontakt : JUDr. Lucia Antošová Baľová tel.: +421918829236 fax: +421434280070 balova@farenslovakia.sk
Okres : okres Púchov

FAREN SLOVAKIA, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44076436

Telefón:
0434280070

Spoločnosť FAREN SLOVAKIA, s.r.o. vznikla 27. marca 2008 ako výhradné zastúpenie významného talianskeho výrobcu priemyselnej ekologickej chémie FAREN INDUSTRIE CHIMICHE s.p.A Miláno.
FAREN SLOVAKIA predstavuje lídra na trhu v oblasti Total fluid manažment (TFM), kde v spolupráci so Slovenským centrom produktivity (SLCP, WWW.SLCP.SK) pracuje na projektoch zameraných na analýzu, vyhodnotenie a navrhovanie komplexných riešení v oblasti tribotechniky a enviromentu

Adresa:

Sv. Cyrila a Metoda 3431/27 03861 Vrútky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Beluša okres Púchov Hloža 2520 01861