Stavbyvedúci elektroinštalácie

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 4 týždne pred

žiadosť a životopis zasielať e-mail: elmont.hc1@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavbyvedúci elektroinštalácie

Pracovná náplň: Stavby vedúci (elektroinštalácie), SOV-VŠ, VP-B podmienkou, práca na 1 zmenu, životopis zasielať elmont.hc1@gmail.com

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : ,
Kontakt : žiadosť a životopis zasielať e-mail: elmont.hc1@gmail.com
Okres : okres Hlohovec

ELMONT – HC, s.r.o.

IČO:
36266663

Adresa:

Nitrianska 109, Hlohovec, 92001
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Nitrianska 109 92001