Administratívny asistent

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 4 týždne pred

tel.: 0911792893

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny asistent

Pracovná náplň: Administratívne práce, ÚSOV – VŠ, NP §54, vhodné aj pre absolventa, WORD, EXCEL, OUTLOOK, POWER POINT- vysoká úroveň, VP – B – výhodou, kontaktovať telefonicky p. Kadlečík, 0911792893 absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká Microsoft PowerPoint – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0911792893
Okres : okres Hlohovec

ENVEA, s.r.o.

IČO:
44060980

Adresa:

Zábranie 11/154, Hlohovec, 92001
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Pribinova 46 92001