Predavač/ka, skladník

Dušan Jaššo majiteľ tel.: +421905535810 jasso@jasso.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač/ka, skladník

Pracovná náplň: Predaj tovaru v obchode s inštalačným materiálom, práca v sklade.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Energetika, plyn a elektrina;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Dušan Jaššo majiteľ tel.: +421905535810 jasso@jasso.sk
Okres : okres Kysucké Nové Mesto

Dušan Jaššo – ELEKTRO – PLYN – VODA

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
35434341

Telefón:
+421414214269

Charakteristika:
Obrábanie.

Adresa:

Sládkovičova 1224/31 02404 Kysucké Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kysucké Nové Mesto okres Kysucké Nové Mesto Sládkovičova 1224/31 02404