Inštalatér

Mgr. IGOR HRICIK konateľ tel.: +421907337779 hbjobsro@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Inštalatér

Pracovná náplň: montáž a opravy kanalizácií, vodovodov a ich sietí

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : od 480 do 500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. IGOR HRICIK konateľ tel.: +421907337779 hbjobsro@gmail.com
Okres : okres Košice
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

SPRAVREAL s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47503769

Internetová adresa:
spravreal@gmail.com

Telefón:
+421903435423

Spoločnosť zameraná na poskytovanie prípravných prác ku realizácii stavby a dokončovacích stavebných prác pri realizácii exteriérov a interiérov .

Adresa:

Bukovecká 1369/7 04012 Košice-Nad jazerom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Nad jazerom okres Košice Bukovecká 1369/7 04012