Hlavná sestra

Mgr. Ivana Kosová riaditeľka tel.: +421327461412 ivana.kosova@csspodhradie.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Hlavná sestra

Pracovná náplň: Koordinovanie a vykonávanie špecializovaných terapeutických a sociálnych opatrení počas trvalej opatery telesne, duševne, zmyslovo postihnutých prijímateľov sociálnej služby v zariadení sociálnych služieb.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Ivana Kosová riaditeľka tel.: +421327461412 ivana.kosova@csspodhradie.sk
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

Domov sociálnych služieb – Zemianske Podhradie

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
00351725

Charakteristika:
DSS poskytujúce sociálnu službu formou celoročného pobytu.

Zemianske Podhradie č. 4 91307 Zemianske Podhradie Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zemianske Podhradie okres Nové Mesto nad Váhom Zemianske Podhradie č. 4 91307