Vedúca/vedúci predajne – Poprad

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mgr. Miriam Komárová personálny manažér tel.: +421905357588 personalne@karmen.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúca/vedúci predajne – Poprad

Pracovná náplň: • Vedúci/a predajne zodpovedá za plnenie stanovených predajných cieľov s plnou zodpovednosťou za chod predajne a všetky procesy prebiehajúce v predajni. • Stará sa o dostatočný sortiment tovaru, jeho kvalitu, vhodné umiestnenie a zviditeľnenie v rámci predajne. • Vedie predavačov k poskytovaniu prvotriednej obsluhy zákazníkov a k spoluzodpovednosti za prevádzku predajne. • Sleduje a optimalizuje stav skladových zásob. • Zvýhodnené nakupovanie za veľkoobchodné ceny. • Zvýhodnené poistenie v prípade škody spôsobenej zamestnávateľovi. • Zabezpečené stravovanie. • Zdravotná starostlivosť. • Možnosť vzdelávania.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť spoľahlivosť komunikatívnosť vnútorná stabilita
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa analyzovanie a riešenie problémov rozhodovanie pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) tvorivosť (kreativita) matematická gramotnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Internet – elementárna

Pracovné výhody : • Zvýhodnené nakupovanie za veľkoobchodné ceny. • Zvýhodnené poistenie v prípade škody spôsobenej zamestnávateľovi. • Zabezpečené stravovanie. • Zdravotná starostlivosť. • Možnosť vzdelávania.,
Kontakt : Mgr. Miriam Komárová personálny manažér tel.: +421905357588 personalne@karmen.sk
Okres : okres Poprad

KARMEN – veľkoobchod potravín s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36447269

Internetová adresa:
www.karmen.sk

Telefón:
051711714

Charakteristika:
Veľkoobchodný a maloobchodný predaj potravín.

Adresa:

Strojnícka 15 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Podtatranská 4931 05801