Obsluha čerpacej stanice

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Dolný Kubín
  • Uverejnené 3 týždne pred

Jaroslav Maga majiteľ tel.: +421948497380 maga.jaroslav@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha čerpacej stanice

Pracovná náplň: Obsluha čerpacej stanice, práca s pokladňou, preberanie tovaru a jeho následné vystavenie, komunikácia so zákazníkom. absolventa slušné pracovné prostredie finančné ohodnotenie – nástupný plat 650 € plus príplatky za sviatky a noc

Práca vhodná pre absolventa;slušné pracovné prostredie ; finančné ohodnotenie – nástupný plat 650 € plus príplatky za sviatky a noc
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť

Pracovné výhody : slušné pracovné prostredie finančné ohodnotenie – nástupný plat 650 € plus príplatky za sviatky a noc,
Kontakt : Jaroslav Maga majiteľ tel.: +421948497380 maga.jaroslav@gmail.com
Okres : okres Dolný Kubín

Jaroslav Maga

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
30523311

Internetová adresa:
maga.jaroslav@gmail.com

Telefón:
+421948497380

Charakteristika:
prevádzka čerpacej stanica

Adresa:

Korytnická 7447/38 03403 Ružomberok Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Dolný Kubín okres Dolný Kubín Jánoškova 1 02601