Ošetrovateľ ošípaných

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Kovarce
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Marek Tomáš Vedúcu chovu ošípaných tel.: +421908718448 fax: +421385316132 m.tomas@tekro.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Ošetrovateľ ošípaných

Pracovná náplň: ošetrovanie prasiatok po narodení a po odstave absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: delené zmeny Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Marek Tomáš Vedúcu chovu ošípaných tel.: +421908718448 fax: +421385316132 m.tomas@tekro.sk
Okres : okres Topoľčany

Liaharenský podnik Nitra, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
00199010

Telefón:
+421376409801

Charakteristika:
Chov hydiny a Liahnutie jednodňových kurčiat

Adresa:

Párovské Háje NULL 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kovarce okres Topoľčany Kovarce 1 95615