Skladník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Kežmarok
  • Uverejnené 3 týždne pred

Silvia Kováčová Vedúca skladu tel.: +421903461442 kovacova@thymos.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: – príjem/výdaj tovaru na sklad – práca s vysokozdvižným vozíkom – manipulácia s paletami – regálový systém – príprava tovaru podľa objednávok odberateľov na palety

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: – osvedčenie na vedenie vysokozdvižného vozíka výhodou
– prax na pozícii vítaná

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na adresu kovacova@thymos.sk.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Silvia Kováčová Vedúca skladu tel.: +421903461442 kovacova@thymos.sk
Okres : okres Kežmarok

THYMOS spol.s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31672914

Telefón:
0524561233

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti THYMOS je výroba, balenie a predaj korenín, koreninových zmesí, konzervačných prípravkov, strukovín, prísad na pečenie, kakaa, pudingov a polievkových prísad.
Výroba a centrálny distribučný sklad sa nachádza vo Veľk

Adresa:

Popradská 518 05952 Veľká Lomnica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Veľká Lomnica okres Kežmarok Popradská 518 05952