Kuchár – špecialista vietnamskej, thajskej, ázijskej kuchyne

Ing. He Nguyen Dinh, PhD. Majiteľ, manažer tel.: +421904875668 babamboo68@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár – špecialista vietnamskej, thajskej, ázijskej kuchyne

Pracovná náplň: Poctivá práca, dobrý medzinárodný kolektív. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 22:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;aspoň 2 roky
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 vietnamský – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Ďalšie požiadavky: Vzťah k ázijskej kultúre, znalosť vietnamčiny a ázijských ingrediencií.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. He Nguyen Dinh, PhD. Majiteľ, manažer tel.: +421904875668 babamboo68@gmail.com
Okres : okres Bratislava

BHP s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48173983

Telefón:
+421904875668

Charakteristika:
pohostinská činnosť reštaurácia Bamboo

Adresa:

Kaštieľská 4 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Námestie SNP 30 81101