Čašník – čašníčka

Ing. He Nguyen Dinh, PhD. Majiteľ, manažer tel.: +421904875668 babamboo68@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník – čašníčka

Pracovná náplň: Do obľúbenej nefajčiarskej ázijskej Bamboo v Starom Meste hľadáme príjemnú osobu na zlúčenú pozíciu čašník/čka na trvalý prac. úväzok alebo skrátený prac. úväzok alebo dlhodobú brigádu. Opis práce: príprava nápojov a jednoduchých pokrmov podľa receptúr, obsluha zákazníkov, práca s pokladňou a hotovosťou, otvorenie/zatvorenie prevádzky, objednávanie tovaru. absolventa mladistvého

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 10:30 do 22:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : od 700 do 1200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
pozornosť spoľahlivosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: Podmienky: spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota robiť aj večer a v zmenovom systéme (dlhé 12-hodinové alebo krátke zmeny, prípadne ich kombinácia podľa dohody).

Predchádzajúca prax v gastro je výhodou.
Radi doučíme, ak natrafíme na správneho človeka s chuťou pracovať :-)

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobne
Kontakt : Ing. He Nguyen Dinh, PhD. Majiteľ, manažer tel.: +421904875668 babamboo68@gmail.com
Okres : okres Bratislava

BHP s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48173983

Telefón:
+421904875668

Charakteristika:
pohostinská činnosť reštaurácia Bamboo

Adresa:

Kaštieľská 4 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Námestie SNP 30 81101