Automechanik

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 3 týždne pred

Martin Plánka konateľ tel.: +421326525166 martin.planka@profipartner.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Automechanik

Pracovná náplň: servis osobných motorových vozidiel Servis zaradený v koncepte Bosch car service s dlhoročnou históriou a kompletným vybavením. Hľadáme mechanika schopného samostatnej práce pri servírovaní motorových vozidiel. Ponúkame nadštandardné platové podmienky za predpokladu plnej samostatnosti.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov

Pracovné výhody : Servis zaradený v koncepte Bosch car service s dlhoročnou históriou a kompletným vybavením. Hľadáme mechanika schopného samostatnej práce pri servírovaní motorových vozidiel. Ponúkame nadštandardné platové podmienky za predpokladu plnej samostatnosti.,
Kontakt : Martin Plánka konateľ tel.: +421326525166 martin.planka@profipartner.sk
Okres : okres Trenčín

PROFIPARTNER s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36344621

Internetová adresa:
martin.planka@profipartner.sk

Telefón:
+421905792718

Charakteristika:
Autoservis pracujúci v sieti BOSCH CAR SERVIS

Adresa:

Zlatovská 407 91105 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Zlatovská 407 91105