Recepčná, asistentka

Peter Pitoňák Predseda predstavenstva tel.: +421917999959 fax: +4210232115114 info@mpeagroup.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recepčná, asistentka

Pracovná náplň: – Sekretárske práce – telefón, pošta, e-mail, fax. – Účasť na poradách pracovníkov spoločnosti. – Prijímanie návštev. – Príprava písomností (zápisy z porád, smernice, zmluvy). – Asistenčné práce – administratívna a organizačná podpora pre konateľov spoločnosti. – Skladové hospodárstvo – kancelárske potreby, zásoby – Občerstvenie pre návštevy, pitný režim pre zamestnancov. – Uvítanie a usádzanie klientov spoločnosti. – Starostlivosť o funkčnosť zariadení, tlačiarne, faxy a kopírka, ich servis. – Ekonomické činnosti – príjmové a výdavkové doklady, evidencia a kontrola Dohôd o vykonaní práce/ Dohôd o pracovnej činnosti. – Príspevky na kurzy, ktoré ťa budú poháňať vpred, – Nadnárodná spoločnosť – Spoločenské a teambuildingové akcie. – Firemný telefón, notebook – Školenia. – dynamické prostredie – Rodinná spoločnosť, kde každý zamestnanec je ako člen rodiny – využívanie cudzích jazykov – kariérny rast – bonusy

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Obchod, marketing a reklama;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov
praktické myslenie analytické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť sebaistota
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) prezentovanie kultivovaný písomný prejav kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Adobe Photoshop – elementárna Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Open Office – pokročilá Internet – vysoká Ďalšie požiadavky: – Príjemné reprezentatívne vystupovanie.
– Výborné komunikačné zručnosti.
– Dobré organizačné zručnosti.
– Zodpovednosť.
– Proaktívny prístup k práci.
– Prax v oblasti podmienkou.

Pracovné výhody : – Príspevky na kurzy, ktoré ťa budú poháňať vpred, – Nadnárodná spoločnosť – Spoločenské a teambuildingové akcie. – Firemný telefón, notebook – Školenia. – dynamické prostredie – Rodinná spoločnosť, kde každý zamestnanec je ako člen rodiny – využívanie cudzích jazykov – kariérny rast – bonusy,
Kontakt : Peter Pitoňák Predseda predstavenstva tel.: +421917999959 fax: +4210232115114 info@mpeagroup.com
Okres : okres Bratislava

MPEA, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
47482214

Internetová adresa:
www.mpeagroup.com

Telefón:
+421232199192

Zameranie spoločnosti MPEA je diverzifikované na rôzne segmenty trhu. Prioritou je zhodnocovanie aktív portfóliových spoločností a poskytovanie kvalitných služieb pre klientov a zákazníkov. Vytváraním atraktívnych investičných projektov sa snažíme efektívne zhodnocovať kapitál akcionárov, investorov a klientov a posilňovať tak postavenie na trhu.

Adresa:

Boženy Němcovej 9 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Boženy Nemcovej 9 81104